Kā uzlabot iespējas laimēt?

Gribat uzzināt kā uzlabot savas iespējas izcelt lielo laimestu loterijā?  Jūs noteikti esat dzirdējuši par cilvēkiem, kas izceļ milzīgos multimiljonu laimestus loterijās. Patiesībā tas ir pavisam vienkārši, un ir pāris lietas kas katram būtu jāņem vērā, lai uzlabotu savas iespējas laimēt!

  1. Pats pirmais – vienkārši pērkot vairāk kā vienu variantu jūs uzlabojat savas iespējas izcelt Džekpotu. Tam pamatā ir parastā varbūtības teorija jo vairāk variantu jums ir – jo lielāka iespēja ir laimēt! Bet pats pirmais, kas ir vajadzīgs lai laimētu ir    jānopērk loterijas biļete.
  2. Spēlēt komandā ar vairākiem spēlētajiem bieži tiek saukts par syndicate un vinnesta gadījumā vienkārši sadalīt $500 miljonu džekpotu starp 10 cilvekiem!
  3. Neizvēlaties ciparus kas iet pēc kārtas. Ja spēlējat loteriju kur ir jāizvēlas 5 cipari no viens līdz piecdesmit, šo ciparu summa ir ieteicama no 100-170. Zinātnieki ir izpētījuši ka 70% džekpotu ir tieši ar šādām kombinācijām. Iesakām izmēģināt MegaMillionus, džekpots ir lielāks nekā 100 millioni šonedēļ!
  4. Noteikti neizvēlaties ciparus, kuri beidzas ar vienu skaitli piemēram: 31,21,11,41 un 51 statistika rāda ka šādi skaitļi vinnē reti.
  5. Ja spēlējat loteriju kur vienmēr ir kāds uzvarētājs garantēts – izvēlaties laikus un datumus, kad cilvēki spēlē vismazāk!
  6. Vēl viens variants ir spēlēt loterijas kur ir daudz mazāka konkurnce – Īrijas Lotto , Kanādas 6/69 , Kalifornijas Loterija un citas, jo mazāka konkurence nozīmē lielākas iespējas ka tieši jūs izcelsiet lielo laimestu.
  7. Ļoti daudz cilvēku spēlē savas dzimšanas dienas datumus tas nozīmē ka daudz loterijas biļetēs ir cipari no 1 – 31 , izvēloties augstākus skaitļus jūs savas iespējas neuzlabojat, bet tas jums dod lielāku iespēju ka lielais laimests nebūs jādala ar kādu citu!


Mūsu Sponsori Piedāvā Jums Lielisku Iespēju laimēt – iegādājoties vienu biļeti otru saņemsiet par brīvu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *